About Us

Hakkımızda

Gümüşün zarif dokunuşu ve eşsiz tasarımları sizlerle buluşturuyoruz.

Kuruluşumuz Galatia Peium A.Ş. 2019 yılında yerel pazarda yüksek kalite ve özgün tasarımlarla üretilen telkari gümüş (Ankara/Beypazarı) takılarımızı dünya pazarlarına açma hedefiyle yola çıktı.

Arkeolojik araştırmalar, gümüş takının tarih boyunca vazgeçilmez bir ürün olarak kabul gördüğünü ortaya koymaktadır. Aynı araştırmalar, insanların tarih boyunca gümüş takı üzerinde fikir üretmeye ve farklı üretim teknikleri geliştirmeye devam ettiğini de göstermektedir. Bu tekniklerin en çarpıcılarından biri de telkari tekniğidir. Telkari, yüzyıllardır devam eden bir el sanatı olup, özel olarak işlenen gümüşün kadınlar tarafından zarafetin ve güzelliğin bir anıtı olarak tercih edildiği bir kuyumculuk üretim yöntemidir.

Bu tür takılarda gerekli olan incelik, ürünlerin sadece seri üretim yoluyla yapılmasına izin vermez. Bu nedenle el emeği, beceri ve tecrübenin yansıdığı özgün ürünler olma özelliğini korurlar.

Tarihsel bilgi, tecrübe ve kişisel yeteneğin önemli rol oynadığı bu üretim tekniğine dayalı olarak ürünlerimiz büyük bir başarıyla üretilmektedir. Ürünlerimizin bu özelliklerini fark edeceğinize ve memnun kalacağınıza inanıyoruz.

Online satışlarımızda ağırlıklı olarak Etsy platformunda gümüş takı ve vintage ürünler satarken, yüzlerce farklı tasarımdan oluşan bir bardak altlığı koleksiyonu oluşturduk. Sanat eseri kalitesindeki bu bardak altlıkları, mantar üzerine kaliteli süblimasyon baskı ile üretilmektedir. Aynı zamanda sipariş üzerine el yapımı olarak üretilen minyatür tablo olarak da kullanılabilir. Aynı web sitesinde eşsiz telkari ürünlerimizi de satışa sunduk. Böylece mağazamız, bardak altlığı/minyatür tablo ve telkari gümüş takı olmak üzere iki temel ürünü bir arada sunmaktadır.

Bize Ulaşın

Ürünlerimiz veya hizmetlerimiz hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Size yardımcı olmaktan her zaman mutlu oluruz.

İletişim bilgileri:

    • E-posta: srs.coaster@gmail.com
  • Telefon: +905434641499